امروز چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 

ورود به بخش اعضاء
:شماره عضویت
:کلمه عبور
برای ورود به بخش اعضاء بخش عددی شماره عضویت و رمز عبور خود را وارد کنید
[17-31-1631]

عکس هفته
1399
ثبت نام دوره های آموزشی

نظر سنجی

از كدام بخش سايت بيشتر بهره ميبريد؟
تابلوي اعلانات
اخبار و آگهي
مقالات
بخش دانلود
امور اعضاء
ساير بخشها


مجموع آراء: 860
مشاهده نتیجه


جستجو در سایت
جستجو در سایت


 

آرشیو اخبار و مقالات
افزایش قیمت مصالح ساختمانی در بازار
[ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶ - 15:29:04 ]

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، "مهدی نیکنام"  یک فعال بازار مسکن بیان کرد: شواهد نشان می‌دهد طی سال آینده قیمت مسکن تمایلی به سمت کاهش نخواهد یافت بلکه احتمال افزایش آن بالا می رود.

این کارشناس مسکن معتقد است: وام‌هایی که بدون برنامه‌ریزی در اختیار مردم گذاشته شده است تنها تقاضای کاذب در این بازار ایجاد کرده و این مساله بر قیمت مسکن در سال آتی تاثیرگذار است.

نیکنام درباره تاثیر طرح 99 ساله مسکن بر مهار قیمت مسکن ها گفت:طرح 99 ساله به نیاز مسکن در خارج از کلان شهرها پاسخ می‌گوید و این در حالی است که هنوز کمبود مسکن در کلان شهرها وجود دارد و چاره‌ای برای رفع این معضل اندیشیده نشده است.

وی با اشاره به این نکته که این طرح تنها می تواند نیاز بخش خاصی از اقشار جامعه را برطرف سازد، افزود: دولت مصمم است همه اقشار کم درآمد را از این طریق خانه دار سازد و این طرح مناسب ترین پیشنهاد دولت برای خانه دار شدن کم درآمدان است.

این کارشناس مسکن با اشاره به اینکه باید در سیاست‌های اقتصادی بخش مسکن تجدیدنظر شود، ابراز عقیده کرد: متاسفانه عدم توجه به سیاست‌گذاری‌های تاثیرگذار در این بخش، مسکن را از یک مساله عادی اقتصادی به مساله امنیتی تبدیل کرده است.

 نیکنام در خصوص اینکه چرا ناگهان نقدینگی به سمت مسکن رفته اظهار داشت: ریشه آن کاهش سود بانکی است و تأکید کرد وقتی که مردم پول های خود را از بانک ها بیرون بکشند، این نقدینگی سرگردان می شود.

http://www.econews.ir/main1.asp?a_id=45542

 
   
نظرهای شما :  
نام:
 


صفحه اصلی | مقالات | اخبار | نیازمندی ها | تالار گفتمان مهندسی | تماس با ما
© 2016 LARNEZAM.ir
طراحی و بازنویسی : ابوفاضل امانی