امروز چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 

ورود به بخش اعضاء
:شماره عضویت
:کلمه عبور
برای ورود به بخش اعضاء بخش عددی شماره عضویت و رمز عبور خود را وارد کنید
[17-31-1631]

عکس هفته
1399
ثبت نام دوره های آموزشی

نظر سنجی

از كدام بخش سايت بيشتر بهره ميبريد؟
تابلوي اعلانات
اخبار و آگهي
مقالات
بخش دانلود
امور اعضاء
ساير بخشها


مجموع آراء: 860
مشاهده نتیجه


جستجو در سایت
جستجو در سایت


 

آرشیو اخبار و مقالات
توضيح وزير مسكن درباره زمين‌هاي 99ساله و سيمان
[ سه شنبه ۴ دي ۱۳۸۶ - 02:26:21 ]

وزير مسكن در جلسه ماهانه اعضاي جامعه اسلامي مهندسين، در پاسخ به اين پرسش كه اگر دولت‌هاي آينده با واگذاري زمين‌هاي 99ساله موافق نباشند وضعيت چگونه خواهد بود، گفت: اين موضوع در مجلس شوراي اسلامي در قالب لايحه‌اي به تصويب رسيده كه پس از تاييد شوراي نگهبان به قانون تبديل خواهد شد و جاي هيچ نگراني وجود ندارد.

وزير مسكن و شهرسازي همچنين در پاسخ به اين سوال كه علت آرامش فعلي در بازار مسكن چيست، گفت: تعداد پروانه‌هاي صادر شده در شش ماهه اول سال‌جاري نسبت به سال گذشته حدود ۸۰درصد افزايش يافته و تعداد مجوزهاي سال گذشته نيز به نسبت سال۱۳۸۴ به همين ميزان رشد داشته و علت آرامش در بازار مسكن به خاطر بازار عرضه و تقاضاي آن است.
سعيدي‌كيا همچنين به بازار مصالح ساختماني اشاره كرد و گفت: دولت در خصوص تامين آهن، سه‌درصد بودجه وزارتخانه‌ها را به وزارت بازرگاني اختصاص داد تا آهن وارد كشور كند كه هم اكنون آهن‌ها در حال تحويل به مردم است. وي در ادامه به كمبود سيمان در كشور اشاره كرد و گفت: وزير صنايع و معادن وعده داده است تا شهريور سال۱۳۸۷، توليد سيمان كشور را افزايش داده و در اين زمينه تعادل ايجاد خواهد كرد.
وزير مسكن و شهرسازي بابيان اينكه اوج نياز مسكن‌هاي مربوط به زمين‌هاي ۹۹ساله براي سيمان در بهار و تابستان آينده است، خاطرنشان كرد: اميد داريم تا آن زمان مشكل سيمان حل شده باشد.


دنياي اقتصاد
http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=82396

 
   
نظرهای شما :  
نام:
 


صفحه اصلی | مقالات | اخبار | نیازمندی ها | تالار گفتمان مهندسی | تماس با ما
© 2016 LARNEZAM.ir
طراحی و بازنویسی : ابوفاضل امانی