امروز شنبه ۲۷ دي ۱۳۹۹

 

ورود به بخش اعضاء
:شماره عضویت
:کلمه عبور
برای ورود به بخش اعضاء بخش عددی شماره عضویت و رمز عبور خود را وارد کنید
[17-31-1631]

عکس هفته
1399
ثبت نام دوره های آموزشی

نظر سنجی

از كدام بخش سايت بيشتر بهره ميبريد؟
تابلوي اعلانات
اخبار و آگهي
مقالات
بخش دانلود
امور اعضاء
ساير بخشها


مجموع آراء: 863
مشاهده نتیجه


جستجو در سایت
جستجو در سایت


 

آرشیو اخبار و مقالات
مسكن اولویت اول کمیسون مجلس هشتم
[ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷ - 04:59:41 ]
حبیب الله اسماعیل زاده در گفت و گو با خبرنگار موج با بیان این مطلب یادآور شد: خوشبختانه کمیسیون عمران مجلس هشتم با بهره گیری از نیروهای متخصصی مثل مهندس مقیمی که پیش از این سابقه معاونت عمرانی وزیر کشور را داشته و همچنین مهندس نریمان که با کوله باری از سوابق اجرایی مانند معاونت وزیر نیرو و عضویت در کمیسیون عمران به این کمیسیون آمده اند می تواند فعالیت های مفیدی را در حوزه عمران و زیربنایی انجام دهد.
وی افزود:به نظر می رسد که در مجموع از نظر تخصص، کمیسیون عمران مجلس هشتم کارشناسی تر از کمیسیون عمران مجلس هفتم فعالیت کند.
وی با اشاره به اینکه اولویت اول کمیسیون عمران باید فعالیت در بخش مسکن باشد گفت: باید پذیرفت که تمام مشکلات مسکن به بخش ساخت و ساز، معماری و شهرسازی بر نمی گردد بلکه بخش عمده ای از مشکلات مسکن به جهت سیاست های پولی و مالی دولت است و تا زمانی که این سیاست ها تغییر نکند نمی توان انتظار اصلاح وضعیت مسکن در کشور را داشت.
این عضو سابق کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد:تا زمانی که تصمیم گیری های مناسب جهت ساماندهی تورم و کاهش نقدینگی موجود در بخش مسکن صورت نگیرد عملاً وضعیت مسکن مناسب نخواهد شد.
وی دومین اولویت کمیسیون عمران را توجه به اجرای قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت دانست و گفت: این قانون با اعتباری در حدود 10 هزار میلیارد تومان به تصویب رسیده است و علاوه بر آن بوجه ای معادل 4 هزار میلیارد تومان هم به بخش حمل و نقل درون و برون شهری اختصاص پیدا کرده است که کمیسیون باید به نحوه هزینه این مبالغ توجه ویژه و دقیق داشته باشد.
اسماعیل زاده در پایان با اشاره به اینکه اولویت بعدی کمیسیون عمران باید توجه به مقوله آب روستایی و شهری در حوزه وزارت نیرو باشد یادآور شد: هم اکنون تنگناهای فراوانی در خصوص فاضلاب شهری و روستایی وجود دارد که اعضای کمیسیون عمران باید توجه ویژه ای به این مسائل داشته باشند.

http://www.mojnews.com/news_full_story.asp?nId=140063
منبع خبر:خبرگزاری موج - گروه اقتصاد اجتماعی
 
   
نظرهای شما :  
نام:
 


صفحه اصلی | مقالات | اخبار | نیازمندی ها | تالار گفتمان مهندسی | تماس با ما
© 2016 LARNEZAM.ir
طراحی و بازنویسی : ابوفاضل امانی